AKO POMÁHAME

Chceš vedieť viac o tom, ako Ti vieme pomôcť a ako to celé funguje? Zarezervuj si bezplatnú informačnú "seansu" (online alebo telefonickú) v čase, ktorý Ti vyhovuje:

Rezervovať termín

INVESTIČNÉ VZDELÁVANIE

Vzdelávanie je v investovaní kľúčom k úspechu. Preto hlavné ťažisko práce Papučového investora spočíva v odovzdávaní znalostí a skúseností.

Od bežných vzdelávacích organizácií sa však líšime v tom, že neponúkame len odovzdanie informácií. Ponúkame aj zmenu v Tvojom živote, ktorú prináša využitie naučeného v praxi. Preto Ťa nikdy nenecháme "napospas". Ako náš klient budeš mať k dispozícii kouča, na ktorého sa môžeš obrátiť vždy, keď budeš potrebovať "postrčiť" správnym smerom.

CESTA K PRVEJ INVESTÍCII

Ak s investovaním len začínaš a hľadáš niekoho, kto by Ťa previedol "od nuly" až k prvej investícii, pomohol s nastavením investičných cieľov, sformulovaním investičnej stratégie a zostavením Tvojho vlastného portfólia, program Cesta k prvej investícii je pre Teba ako stvorený. Dá Ti všetky potrebné informácie, ktoré na úvod potrebuješ a prevedie Ťa celým procesom. Video lekcie, šablóny, pracovné zošity, ale aj privátne fórum a osobný koučing Ti pomôžu rýchlo sa investične "naštartovať".

POZOR!!! Po skončení programu budeš rozumieť investovaniu!

Chcem vedieť viac...

INDIVIDUÁLNA PODPORA

OSOBNÝ KOUČING

Osobný koučing je najintenzívnejšia forma mojej spolupráce s Tebou. Počas neho Ti, čerpajúc zo svojich znalostí a skúseností, odpoviem na všetky Tvoje otázky a budeme spoločne hľadať spôsob, ako Ťa na Tvojej investičnej ceste posunúť ďalej.

Nech si budeme hovoriť čokoľvek, osobný kontakt je asi najefektívnejší spôsob, ako sa rýchlo dostať o veľký kus vpred.

Zisti viac...

SPOLOČNÉ INVESTOVANIE (COVESTING)

Chcem vedieť viac...