OSOBNÝ KOUČING

VŠETKY MOJE ZNALOSTI A SKÚSENOSTI V REÁLNOM ČASE.
LEN PRE TEBA.

Chceš na svojej investičnej ceste napredovať rýchlejšie? Máš špecifické otázky, ktoré potrebuješ detailne prebrať a zodpovedať? Chceš mať priamy prístup k mojim investičným znalostiam a skúsenostiam?

Vyber si dĺžku konzultácie, ktorá Ti najlepšie vyhovuje

Online konzultácia - 60 minút

za cenu 119,- Eur (s DPH)

Online konzultácia v štandardnej dĺžke určená na interaktívne vyriešenie konkrétnych problémov resp. nastavenie investičného prístupu. Vhodná, aj na úvod aj pre "pokročilých" s interaktívnou diskusiou a riešeniami.

Online konzultácia - 30 minút

za cenu 72,- Eur (s DPH)

Skrátená online konzultácia určená na zodpovedanie menšieho množstva vopred pripravených konkrétnych otázok. Vhodná aj ako úvodný krok na "naštartovanie" sa.

OBJEDNAŤ KONZULTÁCIU

Zdravím Ťa, Papučový investor! 

Uvedomujem si, že niekedy email alebo fórum nepostačuje na efektívne popísanie problému či otázky. A to isté sa môže týkať aj odpovedí. Nehovoriac o tom, že počas diskusie nám môžu napadnúť ďalšie body, ktoré by sme chceli adresovať. No a samozrejme, niektoré informácie na web či do mailu proste nepatria...

Nech si budeme hovoriť čokoľvek, osobný kontakt je asi najefektívnejší spôsob, ako sa rýchlo dostať o veľký kus vpred. Ak máš komplexnejšiu otázku alebo sa na svojej investičnej ceste "boríš" s problémami, ktoré by si radšej vyriešil osobne, máš teraz možnosť "požičať si mňa a moje investičné znalosti a skúsenosti".

Počas súkromnej koučingovej seansy budeš mať možnosť pýtať sa na a prejdeme si spolu prakticky čokoľvek, čo súvisí s investíciami, vrátane:

  • Nastavenia investičných cieľov a ich validácie
  • Spracovania investičnej stratégie
  • Zostavenia investičného portfólia a výberu produktov doň
  • Výberu vhodného brokera a typu účtu
  • Detailov plánovania a realizácie investícií
  • Spravovania portfólia - rebalancing a zmeny portfólia v čase
  • Vhodných reakcií na rôzne "situácie" na trhu alebo v portfóliu
  • Konkrétnych analytických a valuačných otázok

Teším sa na osobnú spoluprácu!

Norbert Nepela
Papučový investor

Bernard Koprna, Peak Performance Coach | Motivačný rečník | Autor

Zaplatil som si u Nora individuálny koučing, pretože som už dlhšie sledoval jeho stránku a chcel som sa dozvedieť z prvej ruky viac o možnostiach investovania a zveľadovania mojich peňazí na zahraničných trhoch. Koučing samotný prebiehal veľmi dobre. Prešli sme cez všetko podstatné, čo som potreboval vedieť a všetky moje otázky a nejasnosti boli zodpovedané a vysvetlené. Je vidieť, že Noro sa vo svojej oblasti vyzná a vie skúsene poradiť so všetkými rôznymi časťami investovania. Oceňujem aj následnú možnosť pýtať sa doplňujúce otázky po samotnom koučingu. Ja osobne som veľmi spokojný. Ďakujem a vrelo odporúčam.