Osobný koučing

Všetky moje znalosti a skúsenosti v reálnom čase.
Len pre Teba.

V čom spočíva osobný koučing

Uvedomujem si, že niekedy email alebo fórum nepostačuje na efektívne popísanie problému či otázky. A to isté sa môže týkať aj odpovedí. Nehovoriac o tom, že počas diskusie nám môžu napadnúť ďalšie body, ktoré by sme chceli adresovať. No a samozrejme, niektoré informácie na web či do mailu proste nepatria…

Nech si budeme hovoriť čokoľvek, osobný kontakt je asi najefektívnejší spôsob, ako sa rýchlo dostať o veľký kus vpred. Ak máš komplexnejšiu otázku alebo sa na svojej investičnej ceste „boríš“ s problémami, ktoré by si radšej vyriešil osobne, máš teraz možnosť požičať si mňa a moje investičné znalosti a skúsenosti.

Počas súkromnej konzultácie budeš mať možnosť pýtať sa a vieme si spolu prejsť prakticky čokoľvek, čo súvisí s investíciami.

Cenník osobného koučingu

Každý rok, o ktorý odložíš začiatok investovania, Ti uberie až 8.6 percenta z cieľovej sumy. V dlhodobom horizonte tak môžeš prísť o tisíce, dokonca až desaťtisíce Eur. Osobná konzultácia so mnou Ti umožní preskočiť dlhé mesiace hľadania a študovania informácií z množstva dostupných zdrojov. Budeš tak môcť s dostatočnou dávkou sebavedomia začať investovať hneď teraz a naplno využiť Tvoju hlavnú zbraň pri dosahovaní kvalitných investičných výsledkov - ČAS.

Online konzultácia - 60 min. 119€
 • Nastavenie investičných cieľov a ich validácia
 • Spracovania a validácia investičnej stratégie
 • Zostavenia investičného portfólia
 • Výber vhodného brokera a typu účtu
 • Detaily plánovania a realizácie investícií
 • Správa portfólia - rebalancing a zmeny portfólia v čase
 • Vhodné reakcie na rôzne "situácie" na trhu alebo v portfóliu
 • Analytické a valuačné otázky

Objednávkový formulár

Ak máš záujem o osobnú konzultáciu, prosím vyplň a odošli objednávkový formulár. Po jeho prijatí si s Tebou dohodnem termín konzultácie, pričom sa budem snažiť maximálne vyjsť v ústrety Tvojim časovým preferenciám. Akonáhle budeme mať dohodnutý termín, pošlem Ti na úhradu faktúru za konzultáciu a linku na pripojenie sa do online miestnosti, v ktorej bude konzultácia prebiehať. Všetky konzultácie sú povinne nahrávané, takže Ti po skončení viem poslať záznam pre neskoršiu referenciu.


  Čo hovoria naši klienti

  Dlhsie som hladal nove informacie o opciach a chcel som sa s nimi naucit pracovat. Vas kurz je velmi zrozumitelny, dobre vysvetleny, lekcie prehladne... Cena kurzu je urcite adekvatna a hodnota ziskanych informacii cenu az prevysuje. Dakujem

  Daniel K., Skalica

  Noro to dělá skvěle. Oceňuju pravidelný online report a komentář toho co se děje na trhu. Největší přínos je pro mě názorná správa dividendového portfolia s výběrem akcií, analýzou společnosti a aktuálním doporučením. Doporučuji všem, kteří si budují pasivní příjem, tohle má smysl.

  Radek Š., Opava

  Na Praktický Opčný Kurz som sa prihlásil z dôvodu získania širšieho obzoru a nezávislosti pri samostatnom rozhodovaní sa pri individuálnom investovaní cez vlastný obchodný účet u môjho brokera. Marianov prístup je veľmi profesionálny, všetky lekcie sú prehľadne pripravené a zároveň majú charakter "ľudského prístupu", čo ocenia hlavne začiatočníci, keďže téma Opcii je na začiatok na pochopenie pre každého začínajúceho individuálneho investora určite trochu komplikovanejšia. Každopádne, vrele doporučujem každému investorovi skúsiť sa tejto problematike povenovať hlbšie a práve tento kurz špeciálne zameraný na Opčne stratégie mi poskytol presne ten prístup a pohlaď na celú problematiku, ktorý som hľadal a očakával.

  Tomáš M., Bratislava

  Kúpil som si prémiové členstvo a musím skonštatovať, že obsah mnohonásobne prekonal moje očakávania. V lekciách, ktoré som detailne prelúskal, som dostal mnoho zaujímavých a pre mňa hodnotných informácií. Všetko je dobre a pomerne podrobne vysvetlené aj pre "začiatočníkov", alebo "menej pokročilých". Aby som to nenaťahoval, chcem sa teda úprimne poďakovať, cena prémiového členstva je vynikajúca investícia do vzdelania. Takže za ten produkt vám patrí veľká vďaka

  Lukáš P., Bratislava

  S Norom sa poznáme už niekoľko rokov a bol to on, kto mi ukázal cestu k investovaniu. Napriek jeho (voči mne) mladšiemu veku je to on, kto má skúsenosti a nebojí sa ich použiť. Získal som osobného sprievodcu na vykročenie do sveta osobného investovania. Môže to byť lepšie?

  Bohuslav M., Viničné

  Aké sú možnosti na zhodnotenie pri dnešných úrokových sadzbách? Čo je pre nás vhodné, ak nemáme ani čas ani vedomosti, aby sme sa investovaniu venovali? Zaujíma vás táto cesta, len neviete ako začať? Noro vás zavedie hlbšie do základov investovania a ukáže vám, že s minimálnym vynaloženým časom ako i s minimálnym dostupným kapitálom je možné dlhodobo dosiahnuť lepšie zhodnotenie vašich peňazí...

  Balázs H.

  Pre Praktický Opčný Kurz som sa rozhodol preto, aby som získal väčší rozhľad a viac možnosti čo sa investovania týka. Moje očakávania kurz splnil a vrelo to odporúčam tým, ktorý sa chcú naučiť používať nové investične nástroje a možnosti. Marián bol stále nápomocný a aj po ukončení kurzu mi je stále oporou pri investičných otázkach. Lekcie boli vedene zrozumiteľne a ak som niečomu nerozumel bol tu pre mňa Marián alebo Telegram skupina

  Lukáš D., Tulln, Rakúsko

  Zaplatil som si u Nora individuálny koučing, pretože som už dlhšie sledoval jeho stránku a chcel som sa dozvedieť z prvej ruky viac o možnostiach investovania a zveľaďovania mojich peňazí na zahraničných trhoch. Koučing samotný prebiehal veľmi dobre. Prešli sme cez všetko podstatné, čo som potreboval vedieť a všetky moje otázky a nejasnosti boli zodpovedané a vysvetlené. Je vidieť, že Noro sa vo svojej oblasti vyzná a vie skúsene poradiť so všetkými rôznymi časťami investovania. Oceňujem aj následnú možnosť pýtať sa doplňujúce otázky po samotnom koučingu. Ja osobne som veľmi spokojný. Ďakujem a vrelo odporúčam.

  Bernard Koprna, Peak Performance Coach | Motivačný rečník | Autor

  Vždy ma zaujímalo všetko ohľadne investovania. Spracovanie blogu papučového investora nemalo na webe, v čase keď som sa k nemu dostal konkurenciu. Opcie sú veličina, ktorú nemusíš aktívne využívať, no pre poznanie princípov akciového trhu sú ich základy nevyhnutné.

  Ivan S., Banská Bystrica

  Na Papučového investora som natrafil, keď som hľadal najlepšiu možnosť, ako si budovať pasívny príjem. Okrem toho, mojím primárnym cieľom bolo nielen investovať cez nejaký produkt napr. roboporadcu, ale naučiť sa ako sám investovať. Preto som si zaplatil program „Cesta 1. investície“ v kombinácii s individuálnym koučingom. Noro ma bez problémov a ochotne previedol celým programom, problematiku vysvetlil spôsobom, že aj úplný laik to pochopí a naučí sa stanoviť si svoju investičnú stratégiu, spraviť analýzu a následne zostaviť vhodné portfólio, čo je základom investovania. V súčasnosti už bez problémov investujem cez brookera, čo by sa mi pred 2 rokmi ani nesnívalo. Norove služby môžem vrelo odporučiť úplne každému bez ohľadu na jeho vzdelanie, stačí len trochu chcieť a zistíte že to nie je až taká veda.

  Tomáš M., Bratislava

  Program Cesta k prvej investícii odporúčam všetkým, ktorí by radi vzali zabezpečenie sa na svoj dôchodok do vlastných rúk. Ďakujem Norovi za cenný úvod do investovania. Na kurze sa mi veľmi páčil Norov jasný a systematický prístup k vysvetľovaniu problematiky. Som veľmi rád, že už aj na Slovensku existuje kurz, ktorý pomôže začínajúcemu investorovi.

  Ivan Ottinger

  Norbert dokáže investičnú problematiku podať tak jednoducho, že aj „obyčajný“ človek dokáže vniknúť do jej tajov. Okrem vysvetlenia „teórie“ som v rámci programu dostal aj užitočné praktické nástroje a odkazy na viacero ďalších užitočných zdrojov. Odporúčam.

  Ján Š.

  Papučový investor mi pomohol zreálniť môj pohľad na investovanie. Stáva sa zo mňa triezvejší investor bez potreby stále niečo predávať a kupovať. Učí ma, ako ohodnotiť firmu, čo sledovať a na čo si dávať pozor. Vďaka nemu som začal rozmýšľať dlhodobo a nepodlieham panike, keď trhy padajú. Vrelo odporúčam.

  Miroslav S., Bratislava