Staň sa prémiovým členom

A získaj prístup k našim reálnym portfóliám, archívu kvalitného vzdelávacieho materiálu a osobnej podpore.

Prečo sa stať prémiovým členom

Prémiové členstvo Papučového investora využiješ, ak chceš začať výnosne investovať, zdokonaliť sa v investovaní, objaviť nové investičné možnosti a stratégie, prípadne sa len inšpirovať investíciami niekoho, kto dlhodobo výnosne investuje.

V prémiovej zóne budeš mať prístup k našim reálnym portfóliám, analýzam jednotlivých investícií a odporúčaniam na nákup a predaj. Ak si hladný po investičnom vzdelaní, nájdeš tam takmer 60 hodín vzdelávacích prezentačných videí od úplných začiatkov až po sofistikovaný stockpicking či opcie. Čo je však najdôležitejšie, dostaneš možnosť klásť otázky či už priamo nám alebo v dedikovanej Discord mastermind skupine.

Ak teda máš ambíciu a chuť spravovať si svoje investície vo vlastnej réžii, Papučové prémiové členstvo Ti môže iba pomôcť. Naučíš sa investovať s istotou, na základe faktov a bez prílišných emócií. Pozri si nižšie, čo všetko v rámci prémiového členstva dostaneš a ak budeš mať otázky, neváhaj nás kontaktovať.

Obsah prémiového členstva

Ako prémiový člen budeš mať prístup k celej škále služieb vrátane osobnej podpory. Uznaj, že to stojí za to:

Úradné hodiny

Ako prémiový člen budeš mať 2x týždenne prístup k online "úradným hodinám", počas ktorých sa môžeš pripojiť a prediskutovať s nami čokoľvek, čo sa týka investovania. Naživo.

Magic Formula

Magic Formula je investičný systém, ktorého nasledovanie nám od roku 2007 pomohlo poraziť S&P500 o viac ako 3% p.a. V rámci tejto služby Ti povieme presne, kedy do akých spoločností investujeme a dáme Ti možnosť budovať si svoje portfólio spolu s nami. Na pravidelných živých online workshopoch Ťa prevedieme celým procesom výberu konkrétnych titulov a budeš mať možnosť pýtať sa. Analýzy budeš mať dostupné na stiahnutie. Či budeš investície kopírovať presne, alebo ich budeš brať len ako inšpiráciu, je už len a len na Tebe.

Výnosové portfólio

Pre zabezpečenie pasívneho príjmu je potrebné vybrať finančne silné spoločnosti, ktoré platia stabilnú, ideálne rastúcu dividendu. Cieľom tejto služby je pravidelne Ti prinášať analýzy kandidátov do výnosového portfólia. Na pravidelných analytických online workshopoch Ti pre každého kandidáta predstavíme analýzy finančnej sily, rizikový profil a valuáciu. Analýzu dostaneš saozrejme aj na stiahutie. No a k investíciám v portfóliu robíme kvartálne aktualizácie, vždy po ohlásení výsledkov.

Mechanické stratégie

Mechanické stratégie predstavujú akúsi polcestu medzi indexovým ETF investovaním a výberom konkrétnych spoločností do portfólia. Sú založené na identifikácii takých investičných kritérií, ktoré z "univerza" akcií dokážu vyradiť tie podpriemerné a vybrať tie nadpriemerné. Založené na princípe "faktorového investovania", mechanické stratégie používajú zmysluplné výberové filtre a dostatočnú diverzifikáciu na dosiahnutie výnosov, ktoré v dlhodobom horizonte porážajú referenčný index (tzv. benchmark). Ako prémiový člen budeš mať prístup k sledovaným mechanickým portfóliám a jednotlivým nákupom a predajom. Môžeš sa inšpirovať, vylepšiť, či len sledovať vývoj. Vyberieš si bez ohľadu na to, či preferuješ skôr rastové alebo skôr výnosové portfólio.

Modelové ETF portfóliá

Pri nastavovaní svojho portfólia je vždy najlepšie urobiť si analýzu a model ako histórie, tak aj možných budúcich scenárov vývoja. Aby si nemusel prácne dohľadávať podkladové dáta a spravovať rozsiahle modely v Exceli alebo podobnom tabuľkovom editore, pripravili sme pre Teba niekoľko rastových ETF portfólio modelov.

Záznamy z webinárov

Na webinároch sa vždy snažíme účastníkov naučiť nejakú investičnú zručnosť, ktorá by im pomohla lepšie a výnosnejšie investovať. Niektoré webináre sú bezplatné, iné platené. Chápem, že nie každý sa môže zúčastniť každého webinára, ktorý by ho zaujímal a nie vždy sa každý stihne dostať k časovo obmedzenému záznamu. Preto pre Papučových prémiových členov sprístupňujeme všetky tieto záznamy na jednom mieste. Minulé aj budúce.

Kurz "Cesta k prvej investícii"

Cesta k prvej investícii Ťa krok za krokom prevedie nastavením cieľov, zostavením portfólia, otvorením brokerského účtu a zrealizovaním investície tak, aby si mal nastavený solídny investičný základ do budúcnosti. 6 online lekcií s pracovnými "zošitmi" a šablónami Ti celý proces maximálne uľahčí. Ak ešte stále váhaš, ako začať investovať, toto je pre Teba.

Stockpicking video séria

Pre tých, ktorí sa chcú do investovania "ponoriť" hlbšie a majú ambíciu spracovávať vlastné investičné analýzy, máme k dispozícii sériu stockpicking videí a nástrojov, ktoré detailne ukazujú, ako k analýzam pristupujeme my. Celkovo ide o 7 videí v celkovom trvaní takmer 8 hodín.

Praktické využitie opcií

Nadstavba nad Papučovým investovaním zameraná na zvýšenie príjmu z portfólia a manažment rizika. Pozostáva z Praktického opčého kurzu (21 video lekcií), mesačného opčného newslettra a pravdielného živého mesačného opčného online workshopu.

Privátny mastermind

Vždy je pozitívne a povzbudzujúce, ak máš možnosť svoje investičné myšlienky a počiny konzultovať s ďalšími investormi. Súčasťou Papučového "covesting-u" je aj privátny investičný mastermind v podobe privátnej Discord skupiny.

To všetko za prijateľnú cenu

Prečítaj si, čo všetko Ti ponúka prémiové členstvo. Na úvod máš 30 dní na skúšku zadarmo, až potom Ti bude účtovaný ročný poplatok. Okrem toho máš k dispozícii našu garanciu vrátenia peňazí.

Premium 295 € 365 € ročne (po uplynutí 30 dní)
 • Pravidelné online "úradné hodiny"
 • Detailný mesačník o stave portfólií v .pdf
 • Archív mesačníkov
 • Prístup k portfóliám - rastové, dividendové, ETF
 • Mesačne nové analýzy a výbery do portfólií
 • Mesačný živý online analytický investičný workshop
 • Mesačný živý online analytický Opčný workshop
 • Prístup k záznamom z webinárov (hodnota 99,- Eur)
 • Online kurz "Cesta k prvej investícii" (hodnota 129,- Eur)
 • Prístup k video seriálu "Stockpicking" (hodnota 199,- Eur)
 • Prístup k Praktickému opčnému kurzu (hodnota 399,- Eur)
 • Privátna Discord mastermind skupina

Čo hovoria naši členovia

Dlhsie som hladal nove informacie o opciach a chcel som sa s nimi naucit pracovat. Vas kurz je velmi zrozumitelny, dobre vysvetleny, lekcie prehladne... Cena kurzu je urcite adekvatna a hodnota ziskanych informacii cenu az prevysuje. Dakujem

Daniel K., Skalica

Noro to dělá skvěle. Oceňuju pravidelný online report a komentář toho co se děje na trhu. Největší přínos je pro mě názorná správa dividendového portfolia s výběrem akcií, analýzou společnosti a aktuálním doporučením. Doporučuji všem, kteří si budují pasivní příjem, tohle má smysl.

Radek Š., Opava

Na Praktický Opčný Kurz som sa prihlásil z dôvodu získania širšieho obzoru a nezávislosti pri samostatnom rozhodovaní sa pri individuálnom investovaní cez vlastný obchodný účet u môjho brokera. Marianov prístup je veľmi profesionálny, všetky lekcie sú prehľadne pripravené a zároveň majú charakter "ľudského prístupu", čo ocenia hlavne začiatočníci, keďže téma Opcii je na začiatok na pochopenie pre každého začínajúceho individuálneho investora určite trochu komplikovanejšia. Každopádne, vrele doporučujem každému investorovi skúsiť sa tejto problematike povenovať hlbšie a práve tento kurz špeciálne zameraný na Opčne stratégie mi poskytol presne ten prístup a pohlaď na celú problematiku, ktorý som hľadal a očakával.

Tomáš M., Bratislava

Kúpil som si prémiové členstvo a musím skonštatovať, že obsah mnohonásobne prekonal moje očakávania. V lekciách, ktoré som detailne prelúskal, som dostal mnoho zaujímavých a pre mňa hodnotných informácií. Všetko je dobre a pomerne podrobne vysvetlené aj pre "začiatočníkov", alebo "menej pokročilých". Aby som to nenaťahoval, chcem sa teda úprimne poďakovať, cena prémiového členstva je vynikajúca investícia do vzdelania. Takže za ten produkt vám patrí veľká vďaka

Lukáš P., Bratislava

S Norom sa poznáme už niekoľko rokov a bol to on, kto mi ukázal cestu k investovaniu. Napriek jeho (voči mne) mladšiemu veku je to on, kto má skúsenosti a nebojí sa ich použiť. Získal som osobného sprievodcu na vykročenie do sveta osobného investovania. Môže to byť lepšie?

Bohuslav M., Viničné

Aké sú možnosti na zhodnotenie pri dnešných úrokových sadzbách? Čo je pre nás vhodné, ak nemáme ani čas ani vedomosti, aby sme sa investovaniu venovali? Zaujíma vás táto cesta, len neviete ako začať? Noro vás zavedie hlbšie do základov investovania a ukáže vám, že s minimálnym vynaloženým časom ako i s minimálnym dostupným kapitálom je možné dlhodobo dosiahnuť lepšie zhodnotenie vašich peňazí...

Balázs H.

Pre Praktický Opčný Kurz som sa rozhodol preto, aby som získal väčší rozhľad a viac možnosti čo sa investovania týka. Moje očakávania kurz splnil a vrelo to odporúčam tým, ktorý sa chcú naučiť používať nové investične nástroje a možnosti. Marián bol stále nápomocný a aj po ukončení kurzu mi je stále oporou pri investičných otázkach. Lekcie boli vedene zrozumiteľne a ak som niečomu nerozumel bol tu pre mňa Marián alebo Telegram skupina

Lukáš D., Tulln, Rakúsko

Zaplatil som si u Nora individuálny koučing, pretože som už dlhšie sledoval jeho stránku a chcel som sa dozvedieť z prvej ruky viac o možnostiach investovania a zveľaďovania mojich peňazí na zahraničných trhoch. Koučing samotný prebiehal veľmi dobre. Prešli sme cez všetko podstatné, čo som potreboval vedieť a všetky moje otázky a nejasnosti boli zodpovedané a vysvetlené. Je vidieť, že Noro sa vo svojej oblasti vyzná a vie skúsene poradiť so všetkými rôznymi časťami investovania. Oceňujem aj následnú možnosť pýtať sa doplňujúce otázky po samotnom koučingu. Ja osobne som veľmi spokojný. Ďakujem a vrelo odporúčam.

Bernard Koprna, Peak Performance Coach | Motivačný rečník | Autor

Vždy ma zaujímalo všetko ohľadne investovania. Spracovanie blogu papučového investora nemalo na webe, v čase keď som sa k nemu dostal konkurenciu. Opcie sú veličina, ktorú nemusíš aktívne využívať, no pre poznanie princípov akciového trhu sú ich základy nevyhnutné.

Ivan S., Banská Bystrica

Na Papučového investora som natrafil, keď som hľadal najlepšiu možnosť, ako si budovať pasívny príjem. Okrem toho, mojím primárnym cieľom bolo nielen investovať cez nejaký produkt napr. roboporadcu, ale naučiť sa ako sám investovať. Preto som si zaplatil program „Cesta 1. investície“ v kombinácii s individuálnym koučingom. Noro ma bez problémov a ochotne previedol celým programom, problematiku vysvetlil spôsobom, že aj úplný laik to pochopí a naučí sa stanoviť si svoju investičnú stratégiu, spraviť analýzu a následne zostaviť vhodné portfólio, čo je základom investovania. V súčasnosti už bez problémov investujem cez brookera, čo by sa mi pred 2 rokmi ani nesnívalo. Norove služby môžem vrelo odporučiť úplne každému bez ohľadu na jeho vzdelanie, stačí len trochu chcieť a zistíte že to nie je až taká veda.

Tomáš M., Bratislava

Program Cesta k prvej investícii odporúčam všetkým, ktorí by radi vzali zabezpečenie sa na svoj dôchodok do vlastných rúk. Ďakujem Norovi za cenný úvod do investovania. Na kurze sa mi veľmi páčil Norov jasný a systematický prístup k vysvetľovaniu problematiky. Som veľmi rád, že už aj na Slovensku existuje kurz, ktorý pomôže začínajúcemu investorovi.

Ivan Ottinger

Norbert dokáže investičnú problematiku podať tak jednoducho, že aj „obyčajný“ človek dokáže vniknúť do jej tajov. Okrem vysvetlenia „teórie“ som v rámci programu dostal aj užitočné praktické nástroje a odkazy na viacero ďalších užitočných zdrojov. Odporúčam.

Ján Š.

Papučový investor mi pomohol zreálniť môj pohľad na investovanie. Stáva sa zo mňa triezvejší investor bez potreby stále niečo predávať a kupovať. Učí ma, ako ohodnotiť firmu, čo sledovať a na čo si dávať pozor. Vďaka nemu som začal rozmýšľať dlhodobo a nepodlieham panike, keď trhy padajú. Vrelo odporúčam.

Miroslav S., Bratislava

Garancia vrátenia peňazí

Ak kedykoľvek prémiové členstvo prestane mať pre Teba hodnotu a zmysel, jednoducho nám daj vedieť. Vrátime Ti nespotrebovanú zaplatenú čiastku. Bez akýchkoľvek otázok.