Naučíme ťa výnosne investovať

V pohode a bez stresu...
V papučiach.

Vitaj investor! Volám sa Norbert Nepela.

Som zakladateľom a hlavným investičným koučom Papučového Investora. Na kapitálových trhoch sa pohybujem od roku 2001 a prešiel som cestu od denných špekulácií až po investovanie tak, ako ho robím dnes.

Moje rastové portfólio od roku 2007 zarobilo ročne v priemere takmer 13% a moje výnosové portfólio generuje ročne na dividendách viac ako 6%.

Papučového investora som založil preto, aby som pomohol „bežným“ ľuďom vziať investície do „vlastných rúk“, zostaviť si vlastné výnosné portfólio, vyhnúť sa investičným chybám, vybudovať si pasívny príjem a efektívne sa tak postarať o svoju finančnú budúcnosť.

Prajem Ti veľa úspechov pri dosahovaní investičných cieľov!

Služby, ktoré ponúkame

Či s investovaním iba začínaš, alebo si už skúsený investor hľadajúci inšpiráciu a komunitu podobne zmýšľajúcich ľudí, nájdeš si u nás to svoje.


Prémiové členstvo

Kvalitný analytický newsletter a vzdelávací servis pre tých, ktorí sa chcú viac ponoriť do investovania alebo len "kopírovať" naše investície. Pravidelné analýzy a výbery do rastového a dividendového portfólia, kam investujeme aj svoje vlastné peniaze. Osobná podpora počas online úradných hodín 2x do týždňa.

Viac informácií

Osobný koučing

Chceš na svojej investičnej ceste napredovať rýchlejšie? Máš špecifické otázky, ktoré potrebuješ detailne prebrať a zodpovedať? Chceš mať priamy prístup k mojim investičným znalostiam a skúsenostiam? Využi osobný koučing.

Viac informácií

Inteligentné portfólio

Chceš využiť výhody lacného pasívneho indexového investovania do ETF,
ale nechceš investovaniu venovať svoj čas a úsilie?
Investuj do jedného z Inteligentných portfólií nášho partnera, investičnej spoločnosti Finax, ktoré som pomáhal vytvoriť a ako člen investičného výboru pomáham riadiť.

Viac informácií

Čo získaš členstvom

Už bezplatnou registráciou u nás získaš množstvo kvalitného obsahu a nástrojov. A ak svoje členstvo zvýšiš na prémiové, nebude Ti na investičnej ceste chýbať prakticky takmer nič.

Pravidelný newsletter

Každý mesiac od nás dostaneš mailom newsletter s príhovorom na aktuálnu tému a rekapituláciou výkonnosti našich portfólií. Dostaneš tiež informáciu o novinkách, chystaných akciách či webinároch. Prémioví členovia majú prístup k detailnej .pdf verzii mesačníku a tiež archívu mesačníkov minulých

Analýzy a portfóliá

Na stránke prezentujeme výsledky svojich portfólií, pričom pre prémiových členov prezentujeme aj konkrétne svoje investície. Na mesačnej báze pripravujeme analýzy a odporúčania na nákup, resp. predaj investícií. Ukazujeme, ako budovať výnosné rastové, ale aj stabilné a výnosné rentové portfólio. Každý mesiac vysielame naživo workshop, kde analýzami naživo prechádzame. Je len na Tebe, do akej miery sa nami inšpiruješ.

Odborné webináre

Viackrát do roka robíme webináre na dôležité investičné témy. Nejde o žiaden marketing, ale o naozajstné „ako na to“ informácie. Priemerná dĺžka našich webinárov je viac ako 2 hodiny nabité praktickými informáciami. Po skončení je ešte 48 hodín k dispozícii záznam. Prémioví členovia majú prístup k záznamom všetkých minulých webinárov.

Online kurzy

V prémiovej zóne ponúkame online kurzy, ktoré môžeš absolvovať Tebe vyhovujúcim tempom. Či len začínaš, alebo si pokročilý „stockpicker“, prídeš si na svoje. Z času na čas tiež organizujeme živý online workshop s malou skupinou Papučových investorov, ktorého cieľom je dospieť k praktickému výsledku – napr. zostaviť portfólio, zoptimalizovať ho, prípadne navrhnúť spôsob čerpania.

Investičné nástroje

Pre všetkých registrovaných členov sú v Klubovej zóne dostupné investičné nástroje, ktoré môžeš "vziať a použiť", prípadne sa nimi inšpirovať a prispôsobiť si ich pre vlastné investičné potreby.

Investičná knižnica

Klubová zóna obsahuje aj rešerše dôležitých investičných kníh. Veľmi rýchlo tak vieš "nasať" dôležité investičné znalosti bez potreby "prehrýzť sa" cez stovky strán.

Osobná podpora

Kľúčovou hodnotou je osobná podpora pri Tvojom investovaní. Či už formou pravidelných online úradných hodín alebo prostredníctvom osobných konzultácií, vždy Ti vieme pomôcť posunúť sa ďalej na investičnej ceste. Máš v nás partnera, s ktorým bude Tvoje investovanie výnosnejšie, menej rizikové a hlavne s menším počtom chýb.

Hodnotné eBooky

Každý registrovaný člen dostane zdarma dva hodnotné eBooky, ktoré popisujú to najdôležitejšie, čo pri investovaní potrebuješ vedieť a urobiť. Také "investovanie v kocke".

Čo hovoria naši členovia

Dlhsie som hladal nove informacie o opciach a chcel som sa s nimi naucit pracovat. Vas kurz je velmi zrozumitelny, dobre vysvetleny, lekcie prehladne... Cena kurzu je urcite adekvatna a hodnota ziskanych informacii cenu az prevysuje. Dakujem

Daniel K., Skalica

Noro to dělá skvěle. Oceňuju pravidelný online report a komentář toho co se děje na trhu. Největší přínos je pro mě názorná správa dividendového portfolia s výběrem akcií, analýzou společnosti a aktuálním doporučením. Doporučuji všem, kteří si budují pasivní příjem, tohle má smysl.

Radek Š., Opava

Na Praktický Opčný Kurz som sa prihlásil z dôvodu získania širšieho obzoru a nezávislosti pri samostatnom rozhodovaní sa pri individuálnom investovaní cez vlastný obchodný účet u môjho brokera. Marianov prístup je veľmi profesionálny, všetky lekcie sú prehľadne pripravené a zároveň majú charakter "ľudského prístupu", čo ocenia hlavne začiatočníci, keďže téma Opcii je na začiatok na pochopenie pre každého začínajúceho individuálneho investora určite trochu komplikovanejšia. Každopádne, vrele doporučujem každému investorovi skúsiť sa tejto problematike povenovať hlbšie a práve tento kurz špeciálne zameraný na Opčne stratégie mi poskytol presne ten prístup a pohlaď na celú problematiku, ktorý som hľadal a očakával.

Tomáš M., Bratislava

Kúpil som si prémiové členstvo a musím skonštatovať, že obsah mnohonásobne prekonal moje očakávania. V lekciách, ktoré som detailne prelúskal, som dostal mnoho zaujímavých a pre mňa hodnotných informácií. Všetko je dobre a pomerne podrobne vysvetlené aj pre "začiatočníkov", alebo "menej pokročilých". Aby som to nenaťahoval, chcem sa teda úprimne poďakovať, cena prémiového členstva je vynikajúca investícia do vzdelania. Takže za ten produkt vám patrí veľká vďaka

Lukáš P., Bratislava

S Norom sa poznáme už niekoľko rokov a bol to on, kto mi ukázal cestu k investovaniu. Napriek jeho (voči mne) mladšiemu veku je to on, kto má skúsenosti a nebojí sa ich použiť. Získal som osobného sprievodcu na vykročenie do sveta osobného investovania. Môže to byť lepšie?

Bohuslav M., Viničné

Aké sú možnosti na zhodnotenie pri dnešných úrokových sadzbách? Čo je pre nás vhodné, ak nemáme ani čas ani vedomosti, aby sme sa investovaniu venovali? Zaujíma vás táto cesta, len neviete ako začať? Noro vás zavedie hlbšie do základov investovania a ukáže vám, že s minimálnym vynaloženým časom ako i s minimálnym dostupným kapitálom je možné dlhodobo dosiahnuť lepšie zhodnotenie vašich peňazí...

Balázs H.

Pre Praktický Opčný Kurz som sa rozhodol preto, aby som získal väčší rozhľad a viac možnosti čo sa investovania týka. Moje očakávania kurz splnil a vrelo to odporúčam tým, ktorý sa chcú naučiť používať nové investične nástroje a možnosti. Marián bol stále nápomocný a aj po ukončení kurzu mi je stále oporou pri investičných otázkach. Lekcie boli vedene zrozumiteľne a ak som niečomu nerozumel bol tu pre mňa Marián alebo Telegram skupina

Lukáš D., Tulln, Rakúsko

Zaplatil som si u Nora individuálny koučing, pretože som už dlhšie sledoval jeho stránku a chcel som sa dozvedieť z prvej ruky viac o možnostiach investovania a zveľaďovania mojich peňazí na zahraničných trhoch. Koučing samotný prebiehal veľmi dobre. Prešli sme cez všetko podstatné, čo som potreboval vedieť a všetky moje otázky a nejasnosti boli zodpovedané a vysvetlené. Je vidieť, že Noro sa vo svojej oblasti vyzná a vie skúsene poradiť so všetkými rôznymi časťami investovania. Oceňujem aj následnú možnosť pýtať sa doplňujúce otázky po samotnom koučingu. Ja osobne som veľmi spokojný. Ďakujem a vrelo odporúčam.

Bernard Koprna, Peak Performance Coach | Motivačný rečník | Autor

Vždy ma zaujímalo všetko ohľadne investovania. Spracovanie blogu papučového investora nemalo na webe, v čase keď som sa k nemu dostal konkurenciu. Opcie sú veličina, ktorú nemusíš aktívne využívať, no pre poznanie princípov akciového trhu sú ich základy nevyhnutné.

Ivan S., Banská Bystrica

Na Papučového investora som natrafil, keď som hľadal najlepšiu možnosť, ako si budovať pasívny príjem. Okrem toho, mojím primárnym cieľom bolo nielen investovať cez nejaký produkt napr. roboporadcu, ale naučiť sa ako sám investovať. Preto som si zaplatil program „Cesta 1. investície“ v kombinácii s individuálnym koučingom. Noro ma bez problémov a ochotne previedol celým programom, problematiku vysvetlil spôsobom, že aj úplný laik to pochopí a naučí sa stanoviť si svoju investičnú stratégiu, spraviť analýzu a následne zostaviť vhodné portfólio, čo je základom investovania. V súčasnosti už bez problémov investujem cez brookera, čo by sa mi pred 2 rokmi ani nesnívalo. Norove služby môžem vrelo odporučiť úplne každému bez ohľadu na jeho vzdelanie, stačí len trochu chcieť a zistíte že to nie je až taká veda.

Tomáš M., Bratislava

Program Cesta k prvej investícii odporúčam všetkým, ktorí by radi vzali zabezpečenie sa na svoj dôchodok do vlastných rúk. Ďakujem Norovi za cenný úvod do investovania. Na kurze sa mi veľmi páčil Norov jasný a systematický prístup k vysvetľovaniu problematiky. Som veľmi rád, že už aj na Slovensku existuje kurz, ktorý pomôže začínajúcemu investorovi.

Ivan Ottinger

Norbert dokáže investičnú problematiku podať tak jednoducho, že aj „obyčajný“ človek dokáže vniknúť do jej tajov. Okrem vysvetlenia „teórie“ som v rámci programu dostal aj užitočné praktické nástroje a odkazy na viacero ďalších užitočných zdrojov. Odporúčam.

Ján Š.

Papučový investor mi pomohol zreálniť môj pohľad na investovanie. Stáva sa zo mňa triezvejší investor bez potreby stále niečo predávať a kupovať. Učí ma, ako ohodnotiť firmu, čo sledovať a na čo si dávať pozor. Vďaka nemu som začal rozmýšľať dlhodobo a nepodlieham panike, keď trhy padajú. Vrelo odporúčam.

Miroslav S., Bratislava

Naši partneri

Veríme, že spájaním sa s kvalitnými partnermi dokážeme ešte viac zvýšiť celkovú hodnotu pre členov Papučového investora. Našimi partnermi sú:

Garancia vrátenia peňazí

Papučový investor Ti nikdy nebude účtovať viac ako reálne využiješ. Množstvo kvalitného obsahu je zadarmo. Navždy. A prémiové členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť vo svojom profile. Vrátime Ti celú nespotrebovanú zaplatenú čiastku. Bez akýchkoľvek otázok.

Bezplatná registrácia