Staň sa prémiovým členom

Pre objednanie prémiového členstva musíš mať najprv bezplatnú registráciu.

Prečo sa stať prémiovým členom

Prémiové členstvo Papučového investora využiješ, ak chceš začať výnosne investovať, zdokonaliť sa v investovaní, objaviť nové investičné možnosti a stratégie, prípadne sa len inšpirovať investíciami niekoho, kto dlhodobo výnosne investuje.

V prémiovej zóne budeš mať prístup k našim reálnym portfóliám, analýzam jednotlivých investícií a odporúčaniam na nákup a predaj. Ak si hladný po investičnom vzdelaní, nájdeš tam takmer 50 hodín vzdelávacích prezentačných videí od úplných začiatkov až po sofistikovaný stockpicking. Čo je však najdôležitejšie, dostaneš možnosť klásť otázky či už priamo nám alebo v dedikovanej Facebook mastermind skupine. No a v neposlednom rade získaš nárok na zľavy či bonusy u našich partnerov.

Ak teda máš ambíciu a chuť spravovať si svoje investície vo vlastnej réžii, Papučové prémiové členstvo Ti môže iba pomôcť. Naučíš sa investovať s istotou, na základe faktov a bez prílišných emócií. Pozri si nižšie, čo všetko v rámci prémiového členstva dostaneš a ak budeš mať otázky, neváhaj nás kontaktovať.

Obsah prémiového členstva

Ako prémiový člen budeš mať prístup k celej škále služieb a zliav vrátane osobnej podpory. Uznaj, že to stojí za to:

Magic Formula

Magic Formula je investičný systém, ktorého nasledovanie mi od roku 2007 pomohlo poraziť S&P500 o viac ako 1.5% p.a. V rámci tejto služby Ti poviem presne, kedy do akých spoločností investujem a dám Ti možnosť budovať si svoje portfólio spolu so mnou. Na pravidelných živých online workshopoch Ťa prevediem celým procesom výberu konkrétnych titulov a budeš mať možnosť pýtať sa. Analýzy budeš mať dostupné na stiahnutie. Či budeš investície kopírovať presne alebo ich budeš brať len ako inšpiráciu, je už len a len na Tebe.

Výnosové portfólio

Pre zabezpečenie pasívneho príjmu je potrebné vybrať finančne silné spoločnosti, ktoré platia stabilnú, ideálne rastúcu dividendu. Cieľom tejto služby je pravidelne Ti prinášať analýzy kandidátov do výnosového portfólia. Na pravidelných analytických online workshopoch Ti pre každého kandidáta predstavím analýzy finančnej sily, rizikový profil a valuáciu. Analýzu dostaneš saozrejme aj na stiahutie. No a k investíciám v portfóliu robíme kvartálne aktualizácie, vždy po ohlásení výsledkov.

Mechanické stratégie

Mechanické stratégie predstavujú akúsi polcestu medzi indexovým ETF investovaním a výberom konkrétnych spoločností do portfólia. Sú založené na identifikácii takých investičných kritérií, ktoré z "univerza" akcií dokážu vyradiť tie podpriemerné a vybrať tie nadpriemerné. Založené na princípe "faktorového investovania", mechanické stratégie používajú zmysluplné výberové filtre a dostatočnú diverzifikáciu na dosiahnutie výnosov, ktoré v dlhodobom horizonte porážajú referenčný index (tzv. benchmark). Ako prémiový člen budeš mať prístup k sledovaným mechanickým portfóliám a jednotlivým nákupom a predajom. Môžeš sa inšpirovať, vylepšiť, či len sledovať vývoj. Vyberieš si bez ohľadu na to, či preferuješ skôr rastové alebo skôr výnosové portfólio.

Modelové ETF portfóliá

Pri nastavovaní svojho portfólia je vždy najlepšie urobiť si analýzu a model ako histórie, tak aj možných budúcich scenárov vývoja. Aby si nemusel prácne dohľadávať podkladové dáta a spravovať rozsiahle modely v Exceli alebo podobnom tabuľkovom editore, pripravil som pre Teba niekoľko rastových ETF portfólio modelov.

Kurz "Cesta k prvej investícii"

Cesta k prvej investícii Ťa krok za krokom prevedie nastavením cieľov, zostavením portfólia, otvorením brokerského účtu a zrealizovaním investície tak, aby si mal nastavený solídny investičný základ do budúcnosti. 6 online lekcií s pracovnými "zošitmi" a šablónami Ti celý proces maximálne uľahčí. Ak ešte stále váhaš, ako začať investovať, toto je pre Teba.

Záznamy z webinárov

Na webinároch sa vždy snažím účastníkov naučiť nejakú investičnú zručnosť, ktorá by im pomohla lepšie a výnosnejšie investovať. Niektoré webináre sú bezplatné, iné platené. Chápem, že nie každý sa môže zúčastniť každého webinára, ktorý by ho zaujímal a nie vždy sa každý stihne dostať k časovo obmedzenému záznamu. Preto pre Papučových prémiových členov sprístupňujem všetky tieto záznamy na jednom mieste. Minulé aj budúce.

Stockpicking video séria

re tých, ktorí sa chcú do investovania "ponoriť" hlbšie a majú ambíciu spracovávať vlastné investičné analýzy, mám k dispozícii sériu stockpicking videí a nástrojov, ktoré detailne ukazujú, ako k analýzam pristupujem ja. Celkovo ide o 7 videí v celkovom trvaní takmer 8 hodín.

Privátny mastermind

Vždy je pozitívne a povzbudzujúce, ak máš možnosť svoje investičné myšlienky a počiny konzultovať s ďalšími investormi. Súčasťou Papučového "covesting-u" je aj privátny mastermind, a to v dvoch podobách - privátna Facebook skupina a pravidelné (dvakrát týždenne) online "Úradné hodiny", počas ktorých sa môžeš pripojiť a prediskutovať so mnou čokoľvek, čo sa týka investovania.

To všetko len
za symbolickú cenu

Porovnaj si, čo všetko ponúka prémiové členstvo navyše oproti tomu bezplatnému. Mesačná platba Ti umožňuje s členstvom flexibilne "pracovať", okrem toho máš k dispozícii našu garanciu vrátenia peňazí. Cena je uvedená vrátane DPH.

Základný balík - bezplatne 0€ navždy
 • Vysoká hodnota. Zadarmo.
 • Pravidelný mesačník mailom
 • 2 eBooky na začiatok
 • Prístup do Papučovej knižnice
 • Investičné nástroje na stiahnutie
 • Bezplatné živé webináre
 • Verejná FB investičná skupina
 • Prístup na offline stretnutia
Premium 19€ mesačne
 • Všetko z bezplatného členstva
 • Detailný mesačník o stave portfólií v .pdf
 • Archív mesačníkov
 • Prístup k portfóliám - rastové, dividendové, ETF
 • Mesačne nové analýzy a výbery do portfólií
 • Pravidelný živý online analytický investičný workshop
 • Online kurz "Cesta k prvej investícii" (hodnota 129,- Eur)
 • Prístup k záznamom z webinárov (hodnota 99,- Eur)
 • Prístup k video seriálu "Stockpicking" (hodnota 199,- Eur)
 • Pravidelné online "úradné hodiny"
 • Privátna FB mastermind skupina

Čo hovoria naši členovia

Aké sú možnosti na zhodnotenie pri dnešných úrokových sadzbách? Čo je pre nás vhodné, ak nemáme ani čas ani vedomosti, aby sme sa investovaniu venovali? Zaujíma vás táto cesta, len neviete ako začať? Noro vás zavedie hlbšie do základov investovania a ukáže vám, že s minimálnym vynaloženým časom ako i s minimálnym dostupným kapitálom je možné dlhodobo dosiahnuť lepšie zhodnotenie vašich peňazí...

Balázs H.

Zaplatil som si u Nora individuálny koučing, pretože som už dlhšie sledoval jeho stránku a chcel som sa dozvedieť z prvej ruky viac o možnostiach investovania a zveľaďovania mojich peňazí na zahraničných trhoch. Koučing samotný prebiehal veľmi dobre. Prešli sme cez všetko podstatné, čo som potreboval vedieť a všetky moje otázky a nejasnosti boli zodpovedané a vysvetlené. Je vidieť, že Noro sa vo svojej oblasti vyzná a vie skúsene poradiť so všetkými rôznymi časťami investovania. Oceňujem aj následnú možnosť pýtať sa doplňujúce otázky po samotnom koučingu. Ja osobne som veľmi spokojný. Ďakujem a vrelo odporúčam.

Bernard Koprna, Peak Performance Coach | Motivačný rečník | Autor

S Norom sa poznáme už niekoľko rokov a bol to on, kto mi ukázal cestu k investovaniu. Napriek jeho (voči mne) mladšiemu veku je to on, kto má skúsenosti a nebojí sa ich použiť. Získal som osobného sprievodcu na vykročenie do sveta osobného investovania. Môže to byť lepšie?

Bohuslav M., Viničné

Program Cesta k prvej investícii odporúčam všetkým, ktorí by radi vzali zabezpečenie sa na svoj dôchodok do vlastných rúk. Ďakujem Norovi za cenný úvod do investovania. Na kurze sa mi veľmi páčil Norov jasný a systematický prístup k vysvetľovaniu problematiky. Som veľmi rád, že už aj na Slovensku existuje kurz, ktorý pomôže začínajúcemu investorovi.

Ivan Ottinger

Norbert dokáže investičnú problematiku podať tak jednoducho, že aj „obyčajný“ človek dokáže vniknúť do jej tajov. Okrem vysvetlenia „teórie“ som v rámci programu dostal aj užitočné praktické nástroje a odkazy na viacero ďalších užitočných zdrojov. Odporúčam.

Ján Š.

Papučový investor mi pomohol zreálniť môj pohľad na investovanie. Stáva sa zo mňa triezvejší investor bez potreby stále niečo predávať a kupovať. Učí ma, ako ohodnotiť firmu, čo sledovať a na čo si dávať pozor. Vďaka nemu som začal rozmýšľať dlhodobo a nepodlieham panike, keď trhy padajú. Vrelo odporúčam.

Miroslav S., Bratislava

Na Papučového investora som natrafil, keď som hľadal najlepšiu možnosť, ako si budovať pasívny príjem. Okrem toho, mojím primárnym cieľom bolo nielen investovať cez nejaký produkt napr. roboporadcu, ale naučiť sa ako sám investovať. Preto som si zaplatil program „Cesta 1. investície“ v kombinácii s individuálnym koučingom. Noro ma bez problémov a ochotne previedol celým programom, problematiku vysvetlil spôsobom, že aj úplný laik to pochopí a naučí sa stanoviť si svoju investičnú stratégiu, spraviť analýzu a následne zostaviť vhodné portfólio, čo je základom investovania. V súčasnosti už bez problémov investujem cez brookera, čo by sa mi pred 2 rokmi ani nesnívalo. Norove služby môžem vrelo odporučiť úplne každému bez ohľadu na jeho vzdelanie, stačí len trochu chcieť a zistíte že to nie je až taká veda.

Tomáš M., Bratislava

Naši partneri