Prečo e-book Investorom za pár klikov?

img
Praktické know-how
Žiadne omáčky. V e-booku získaš praktické informácie, vďaka ktorým môžeš začať okamžite investovať.
img
Overené know-how
Informácie od skúsených investorov s viac ako 20 rokmi skúseností s výnosným investovaním.
img
Know-how zdarma
Všetky informácie k začiatku tvojej investičnej cesty získaš jedným klikom úplne zdarma.
img

Prečo začať investovať?

  • Od dnešných penzistov veľmi často počúvame, ako ledva vyžijú zo svojich dôchodkov, pritom celý život tvrdo pracovali, aby mohli prežiť dôstojný dôchodok a nemuseli rátať každý cent.
  • Život nás učí, že štát sa o nás na dôchodok dostatočne nepostará, a preto musíme vziať svoju finančnú budúcnosť do vlastných rúk, ak sa chceme mať na dôchodku lepšie ako dnešní dôchodcovia. Investovať treba ale začať už dnes.
  • Sme presvedčení o tom, že každý dokáže poraziť infláciu a pravidelne zhodnocovať svoje úspory lepšie, ako to dokážu banka či správcovia. Ak sme to dokázali my, dokážeš to aj ty.

Prečo začať investovať ešte dnes?

Pre ilustráciu si pozri graf zhodnotenia počiatočného vkladu 300 € a pravidelného mesačného príspevku vo výške 50 € do amerického akciového indexu S&P 500 počas 30 rokov (pri použití priemerného historického výnosu a reinvestovaní dividend).

Všimni si, že najväčší nárast hodnoty portfólia nastáva až na konci investičného obdobia. Ak budeš namiesto 30 rokov investovať len 25 rokov, dosiahneš iba 63,6 % cieľovej sumy (v našom prípade prídeš o vyše 28 000 €). Ak investovanie odložíš iba o rok, prídeš o 6 400 €.

img

Papučového investora nájdete aj v médiách

Kto je Papučový investor?

Sme skúsení investori, ktorí sa na finančnom trhu pohybujú od roku 2001. Pod značkou Papučový investor ukazujeme „bežným“ ľuďom, ako môžu svoje úspory zhodnocovať výnosnejšie, ako to dokážu banky alebo správcovia. Nie sme ale finanční poradcovia. Našim klientom odhaľujeme naše investičné know-how, teda kde, kedy, ako a do čoho investujeme my. Naši klienti sa naším portfóliom môžu inšpirovať, alebo si k nemu pridať niečo "vlastné".

CHCEM E-BOOK