O Papučovom investorovi

Robíme investičné analýzy a poskytujeme vzdelávanie, koučing a nástroje, ktoré Ťa dovedú k výnosnému investovaniu na vlastnú päsť.
V pohode a bez stresu...

Naše poslanie

Poslaním Papučového investora je naučiť Ťa výnosne investovať. Naučiť v zmysle „vedieť ako“ a naučiť v zmysle „vybudovať návyk“.

Veríme totiž, že každý človek sa dokáže postarať o svoju finančnú budúcnosť lepšie, ako sa o ňu dokážu postarať finančné inštitúcie alebo dokonca štát.

Veríme, že každý človek je schopný, pri troche správneho vedenia, stať sa dostatočne dobrým investorom na to, aby dokázal zhodnotiť svoje peniaze lepšie, ako to dokáže banka. Aby si dokázal sám vybudovať zaujímavý pasívny príjem.

Pre koho sme tu?

Papučový investor je tu pre tých, ktorí cítia potrebu finančne zabezpečiť seba a svojich blízkych.

Vieme a chceme pomôcť tým, ktorí si uvedomujú, že štát sa o nich nepostará – ani teraz, ani na dôchodku. Tým, ktorých neteší nízka výkonnosť a vysoké poplatky bežne dostupných podielových fondov. Tým, ktorí hľadajú niečo, čo budú mať pod kontrolou. Niečo, na čo sa budú môcť v budúcnosti spoľahnúť. A uvedomujú si, že zabezpečeniu svojej finančnej budúcnosti sa oplatí venovať trochu úsilia a času.

Ak máš pocit, že hovorím o Tebe, potom si na správnom mieste. Bude nám cťou a potešením s Tebou pracovať na dosiahnutí Tvojich cieľov.

Čo robíme?

Pomáhame „bežným“ ľuďom naozaj rozumieť investíciám a investovať s istotou.

Od bežných „vzdelávacích“ organizácií sa však líšime v tom, že neponúkame len odovzdanie informácií. Ponúkame aj zmenu v Tvojom živote, ktorú prináša využitie naučeného v praxi. Preto Ťa nikdy nenecháme „napospas“. Ako náš klient budeš mať k dispozícii kouča, na ktorého sa môžeš obrátiť vždy, keď budeš potrebovať „postrčiť“ správnym smerom.

Bez ohľadu na to, či si začiatočník alebo pokročilý investor, s nami bude Tvoja investičná cesta ľahšia a bezstarostnejšia.

O mne

Volám sa Norbert Nepela. Som vyštudovaný stratég a na finančných a kapitálových trhoch sa pohybujem od roku 2000. Začal som denným obchodovaním a spočiatku sa mi aj darilo. Neskôr sa však karta obrátila (príbeh si môžeš prečítať tu) a ja som sa začal venovať viac investovaniu ako špekuláciám.

V roku 2007 som stál pri zrode Papučového investora, ktorý pôvodne vznikol ako investičný klub so 4 členmi. Investovanie prebiehalo formou osobných stretnutí. Už vtedy to malo veľmi „Papučovú“ podobu – vždy sme sa stretli u niekoho z nás doma a súčasťou vždy bolo aj malé občerstvenie. Papučové investovanie bolo od samého začiatku o komunite, pohode a dobrom pocite.

Výberom jednotlivých spoločností, diskutovaním o nich a následným sledovaním vývoja zrealizovaných investícií sme sa veľa naučili, v pozitívnom aj negatívnom zmysle, a spoločne sme sa posúvali ďalej. Od tej doby som vytvoril viacero postupov a šablón, ktoré s miernymi obmenami používam dodnes.

V januári 2014 som Papučového investora spustil ako službu pre všetkých „bežných“ ľudí a od roku 2016 sa mu venujem na plný úväzok. Snažím sa odovzdávať svoje skúsenosti, dobré aj zlé, a propagovať myšlienku dlhodobého pravidelného investovania. Mojím zámerom je vybudovať komunitu investorov, s ktorými nám bude aspoň tak dobre a „výnosne“, ako v pôvodnej Papučovej zostave.

Manifest Papučového investora

Investovanie „Papučovým spôsobom“ je o pohode a dobrom pocite. Kľúčom je viera investora vo vlastné schopnosti, vytvorenie si pravidiel, ktoré umožnia investovať v pohode, bez stresu a bez zbytočných emócií, a tiež zdieľanie znalostí a skúseností v rámci komunity podobne zmýšľajúcich ľudí. Prečítaj si Manifest Papučového investora:

Moje nastavenie

Som Papučový investor. Mojím zámerom je výnosne investovať a vybudovať si pasívny príjem. Svoju finančnú budúcnosť mám vo svojich vlastných rukách.

Môj prístup

Poznám svoje finančné ciele.
Pravidelne odkladám časť svojho príjmu na investovanie.
Nešpekulujem. Investujem dlhodobo a na základe analýz. Mám pevne stanovenú investičnú stratégiu a prístup.

Moje emócie

Investovaním sa nestresujem, investujem v kľude a v pohode.
O mojich investíciách rozhodujú stanovené pravidlá, nie emócie.
Mám rád pokojný spánok. Pri investovaní dbám na bezpečnosť vloženej sumy a primeraný výnos.

Moje okolie

Zdieľanie v rámci komunity zo mňa robí lepšieho investora.
Vždy sa rád podelím o svoje investičné znalosti a skúsenosti.
Vážim si názory iných investorov, aj keď s nimi nesúhlasím

Garancia vrátenia peňazí

Papučový investor Ti nikdy nebude účtovať viac ako reálne využiješ. Množstvo kvalitného obsahu je zadarmo. Navždy. A prémiové členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť vo svojom profile. Vrátime Ti celú nespotrebovanú zaplatenú čiastku. Bez akýchkoľvek otázok.

Bezplatná registrácia